ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

ثروتمند ترین کودکان دنیا

وقتی والدین بیشترین وقت خود را صرف توسعه و پرورش کودک در آموختن مهارت های کودک خود کنند، به این امید که این کار به آنها امکان می دهد در آینده فرزندانی موفق داشته باشند ولی تعداد معدودی به اندازه ی کافی خوش شانس هستند که یا ثروتمند به دنیا می آیند، و یا حتی قبل از اینکه به سن قانونی برسند، ثروتمند می شوند. در اینجا لیستی از ۶ ثروتمندترین بچه های جهان وجود دارد.

ولی آیا کسانیکه ثروتمند به دنیا نمیاییند نمیتوانند انسانهای موفقی باشد به نظر مرکز استعدادیابی جزیره ماداگاسکار اگر از همان دوران کودکی والدین شما بفکر آینده تان باشند و کودک را در مسیر درست تعالی قرار بدهند همه کودکان میتوانند ثروتمند باشد.

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

  1. شاهزاده جورج الکساندر لوئیس

ارزش خالص: ۱ میلیارد دلار

وی رسماً به نام شاهزاده جورج کمبریج شناخته شده، و پسر پرنس ویلیام، دوک کمبریج و کاترین، دوشس کمبریج است. قبل و بعد از تولد شاهزاده جورج تغییرات ناگهانی بسیاری در حوزه ی اقتصاد کشور رخ داد و انتظار می رفت اقتصاد ملی انگلیس جهشی مثبت را تجربه کند.

یک لالایی با عنوان “بخواب…” به نام او سروده شد، و سکه های یادبود صادر شد. نکته اینجاست، که وقتی خود بچه شناخته شده و محبوب است، طبیعتا ثروت او نیز بیشتر خواهد شد. علاوه بر این، خانواده ی سلطنتی انگلیس بدون شک یکی از ثروتمندترین خانواده ها است.

در حال حاضر، شاهزاده جورج الکساندر لوئیس دو ساله، و میلیاردر است.پدر او میگوید آموزشهای لازم برای ثروتمند ماندن را از همین کودکی شروع میکنیم و به او یاد خواهیم داد فقط ثروتمند بودن مهم نیست بلکه باید یاد بگیرد که چطور از ثروت خود در اقتصاد کشور استفاده کند تا ثروتمند بماند.

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

  1. ناکس و ویوین جولی پیت

ارزش خالص: ۶۷.۵ میلیون دلار

چه کسی در مورد برانجلینا نشنیده است؟ ناکس و ویوین جولی پیت، دوقلوهایی از جفت قدرتمند هالیوود، آنجلینا جولی و برد پیت هستند. هنگامی که در سال ۲۰۰۸، در یک بیمارستان ساحلی در شهر نایس فرانسه به دنیا آمدند،

رسانه ها آنجا را مثل یک کرکس زیر نظر گرفته بودند تا بتوانند حداقل یک عکس از بچه ها بگیرند. گزارش شد که اولین تصویر از ناکس و ویوین جولی پیت، با قیمت ۱۴ میلیون دلار فروخته شد که به گرانترین عکس های مشهور تبدیل شده است.

از آنجا که ناکس و ویوین فرزندان یکی از مشهورترین افراد مشهور در جهان هستند، جای تعجب نیست که آنها به اشتیاق شماره ی دوم از ثروتمندترین کودکان دنیا باشند.انجلینا جولی میگوید مهم نیست ثروت کودک شما چقدر است و یا والدینی ثروتمند داشته باشید مهم نقش آموزش در رشد ثروت است و آن فقط با رشد هوش و مغز کودک امکان پذیر میباشد و کودک باید از همان روزهای ابتدایی کودکی در آموزش مستقیم برای رشد هوش هشتگانه باشد.

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

ناکس و ویوین جولی پیت ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

  1. دنیلین بیرکهد

ارزش خالص: ۵۹ میلیون دلار

در جایگاه شماره ۳ از ثروتمندترین بچه های جهان دنینیلن بیرکهد قرار دارد. دنیلین هوپ مارشال بریکهد متولد ۲۰۰۶، دختر آنا نیکول اسمیت و لری بیرکهد است. آنا نیکول اسمیت بازیگر آمریکایی، مدل پلی بوی و شخصیت تلویزیونی بود.

وی در سال ۲۰۰۷ در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت. پس از مرگ مادر، دنیلین وارث املاک اسمیت شد. از زمان تولد وی، دنینیلین مشکوک به نامشروعیت بوده و این اواخر، اصالت او مورد توجه قرار گرفت. این سوال که پدر بیولوژیکی دنیلین چه کسی بوده است، تحت تأثیر رسانه ها قرار گرفت و در سال ۲۰۱۳، دنیلین چهره ی برنامه ی «فامیلی دختر را حدس بزنید» شد.

این مرد ثروتمند میگوید پدرش همیشه راه و روش ثروتمند بودن را به او یاد میداد و همیشه مرا تشویق به آموزش میکرد او پرورش یک مرد ثروتمند را به من آموخت و من امروز سعی میکنم از طریق روشهای جدید دنیا این آموزشها را به کودکانم بدهم .

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

دنیلین بیرکهد/ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

  1. نیک د آلویژو

ارزش خالص: ۳۰ میلیون دلار

نیک د آلویژو یک برنامه نویس رایانه و یک نابغه ی تکنولوژی ۱۹ ساله از انگلستان است. او وقتی فقط ۱۵ سال داشت، کارآفرین اینترنتی شد. نیک را بیشتر برای اختراعش به نام ساملی، برنامه ای برای سیستم عامل iOS که بعداً آن را به قیمت ۳۰ میلیون دلار به یاهو فروخت، مشهور است. وی جوایز بسیاری از جمله “نوآور برتر سال” مجله ی وال استریت، و عنوان یکی از تأثیرگذارترین نوجوانان جهان مجله ی تایم و… را بدست آورد. در سال ۲۰۱۴ او برنده ی جایزه طراحی اپل در WWDC شد. در حال حاضر، نیک با دنبال کردن علوم رایانه و فلسفه از کالج هرتفورد دانشگاه آکسفورد، یکی از جوانترین میلیونرهای خود ساخته شده در جهان است.

نیک د آلویژو/ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

  1. والنتینا پالوما پینول

ارزش خالص: ۱۲ میلیون دلار

در جایگاه شماره ۵ ثروتمندترین بچه های جهان والنتینا پالوما پینول قرار دارد. او دختر ۸ ساله ی بازیگر و کارگردان سینمای مکزیکی-آمریکایی، سلما هایک و میلیاردر فرانسوی، فرانسوا هنری پینول است. سلما هایک پس از بازی در فیلمی که درسال ۲۰۰۲ به نام فریدا ساخته شد، در نقش نقاشی مشهور مکزیکی، فریدا کاهلو شناخته شده است.

بعد از به دنیا آمدن پینول، این زوج ازهم جدا شدند اما بعداً آشتی، و دوباره ازدواج کردند. ارزش خالص سلما هایک ۸۵ میلیون دلار است در حالی که ارزش خالص همسرش فرانسوا، ۵ میلیارد دلار است. اگرچه ارزش خالص والنتینا اکنون ۱۲ میلیون دلار است، اما وقتی به اندازه ی کافی بزرگتر شد، میلیون ها دلار دیگر از والدین فوق العاده ثروتمند خود به ارث خواهد برد.

والنتینا پالوما پینول/ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

  1. ابیگیل برسلین

ارزش خالص: ۱۲ میلیون دلار

ابیگیل کاتلین برسلین بازیگر آمریکایی و خواننده است. او کار خود را هنگامی شروع کرد که وقتی ۳ ساله بود، در یک آگهی تبلیغاتی موفقیت آمیز حضور داشت. دو سال بعد، برلین در اولین فیلم خود به نام نشانه ها(۲۰۰۲) به کارگردانی ام نایت شیامالان آغاز به کار کرد.

این فیلم با در گیشه با موفقیت همراه بود. عملکرد موفقیت آمیز او در سال ۲۰۰۶ بدست آمد که او در یک درام کمدی به نام لیتل میس سانشاین(خانم کوچولوی خندان) بازی کرد. این فیلم یک موفقیت مهم و تجاری بود و برسلین به دلیل عملکرد عالی وی، نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد.

وی نامزد بسیاری از جایزه ها از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن و جایزه ی بهترین بازیگر روی صحنه را دریافت کرد. برسلین در فیلمهای دیگری همچون امکان رزرو وجود ندارد(۲۰۰۷)، پرستار خواهرم(۲۰۰۹)، زامبی لند(۲۰۰۹)، اوت: اوزاگ کانتی(۲۰۱۳) ، بازی پایان دهنده(۲۰۱۳) و… بازی کرده است.

ابیگیل برسلین/ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

ثروتمند ترین کودکان دنیا/مرکز استعدادیابی کودک در کرج

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید