روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج

روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج

روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین

روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج:

بسیاری از والدین برروی نمرات و فعالیت های فوق برنامه فرزندانشان تمرکز دارند، برای مثال مطمعن می شوند که فرزندانشان درس هایشان را می خوانند، تکالیفشان را انجام می دهند، و به کلاس های فوق برنامه ای که آنهارا ثبت نام کرده اند، مرتب و به موقع می رسند. معمولا ما فراموش می کنیم که جزئی دیگر- شاید حتی مهمتر از همه نمرات، جوایز، و آن دستاوردها – دررابطه با پرورش و موفقیت کودک وجود دارد که باید برای آن آموزش آنها تلاش کنیم و وقت بگذاریم تا به انسان بهتری تبدیل شود.

شاید در روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج  فراموش کردیم که اهمیت مواجه با تاثیراتی که پیام های رایج در جامعه دررابطه با پیوند نشاط، مصرف گرایی، و خودپسندی، با خود به همراه دارند، امری عجیب نباشد.

اگر می خواهیم فرزندانی واقعا مفید و خوب را تربیت و بزرگ کنیم، می توانیم با راهنمایی کردن فرزندانمان بوسیله عادت و رفتارهایی خاص، صفاتی از فرزندانمان را مثل محبت، دست و دلبازی و دلسوزی، که درهنگام مواجه با فردی که ضعیف و نیازمند ، جلوه می کنند، بهبود بخشیم و ارتقا دهیم.

روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج

فرزندانتان را با هدف اینکه انسان خوبی باشند، پرورش دهید

همانطور که از افراز زیادی شنیده ایم « پاکدامنی یعنی انجام کار درست، حتی اگر کسی برای تماشای شما وجود نداشته باشد ».

چگونه می توانیم فرزندی را پرورش دهیم که کار درست را انجام دهد، بدون اینکه کسی او را تماشا کند و یا پاداشی درکار باشد؟

با اینکه هیچ فرمول و دستورالعمل تضمینی وجود ندارد، چند روش را که می توانید شخصیت خوبی درون فرزندانتان بسازید و آنهارا به انسان های خوبی پرورش دهید، برای شما فراهم آورده ایم.

اگر زمان کافی برای انجام روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین را ندارید میتوانید با مراجعه به خانه بازی کودک در کرج این امر مهم را محقق کنید

همدلی را به فرزندتان آموزش دهید

هوش احساساتی و همدلی، و یا توانایی قرار دادن خود در شرایط دیگران و درک احساسات و تفکرات آنها، یکی از صفات حیاتی و اساسی هر انسان خوبی است.

تحقیقات نشان داده که داشتن معیارهایی بالا در زمینه احساسات – که این معیارها، درک احساسات خود و دیگران، کنترل داشتن برروی خود و احساسات خود، هستند – نقشی مهم در رابطه با موفقیت درزندگی ایفا می کند.

برای آموزش همدلی ربه فرزندتان، اورا تشویق به صحبت درمورد احساساتش کنید و مطمعن شوید او حس خواهد کرد که شما به این صحبت ها و احساسات، اهمیت می دهید.

با یادگیری روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج به فرزندانتان در داشتن آینده ایی خوب کمک کنید.

روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج

آنهارا به خوشحال کردن دیگران ترغیب کنید

درحالیکه همیشه داستان هایی درمورد زورگیری از کودکان و آنهایی که درگیر اینکار و رفتارهای ناشایست دیگر هستند، وجود دارد، اما واقعیت این است که  افراد، اعمال خوبی را هم در طول زندگیشان انجام می دهند، مثالی برای این اعمال خوب می تواند خوشحال کردن کسی باشد که درجمعی سرخورده است و یا تازه وارد آن شده.

درهنگامی که به فرزندانتان می آموزید حال و هوا، و روز دیگران را بهتر کنند (حتی چیزهایی بسیار کوچک مانند:

زمانی که کسی ناراحت است،  کودک شما دست خود را برروی شانه او بگذارد و یا اورا درآغوش بگیرد)، مطمعن شوید که درمورد رفتار های بد مانند، غیبت کردن، و یا زورگیری و تاثیرات آنها برروی دوطرف (هم کسی که زورگیری می کند و هم کسی که مورد زورگیری قرار می گیرد)، و دلیل اینکه این تاثیرات به افراد صدمه می زنند، با فرزندانتان صحبت می کنید.

“روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج”

به آنها یاد دهید که همیشه داوطلب باشند

فرقی نمی کند که فرزند شما به فرد مسنی برای راه رفتن در پیاده رو، و یا با اهدای وسایل اضافی خودش به افراد نیازمند، کمک می کند؛ این حرکت داوطلبانه – مانند فرزند شما، شخصیت او را می سازد. زمانی که کودکان به بقیه کمک می کنند، یاد می گیرند که درمورد افرادی که توانایی خاص و یا دارایی خاصی ندارند هم فکر کنند، و همین باعث افتخار آنها به خودشان می شود، زیرا انها توانسته اند تاثیر مثبتی در زندگی فردی یا افرادی بگذارند.

روش های پرورش کودک با آموزش، توسط والدین – خانه بازی کودک در کرج

اینجا مرکز استعدادیابی و پرورش کودک است و ما عاشق همه کودکان دنیا هستیم

تماس با ما

 

منبع: https://www.verywellfamily.com/how-to-raise-a-good-child-620110

 

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید